“სოციალურად დაუცველთა ბაზის წმენდა დაიწყეს” – ჯანგირაშვილი — Cnoba
Alia სიახლე 20 Feb 2026, 10:03
ჟურნალისტი, ნინო ჯანგირაშვილი: ახლა სოციალურად დაუცველთა ბაზის წმენდა დაიწყეს. რეჟიმის ყველა ნაბიჯი ფულის დაზოგვაზეა გათვლილი. ეგ არის ამათი მთავარი ტკივილი. მუქთამჭამელა წვრილფეხა ქოცებო, დამთავრდა ის დრო, თქვენი მოსყიდვა რომ რამედ უღირდათ. “სოცდაუცველთა ბაზაში რეგისტრირებულები არიან ოჯახები, რომელთაც ერთი წლის მანძილზე შეძენილი აქვთ რამდენიმე ათიათას ლარიანი რამდენიმე ავტომანქანა” – სარჯველაძე The post “სოციალურად დაუცველთა ბაზის წმენდა დაიწყეს” – ჯანგირაშვილი appeared first on .
ჟურნალისტი, ნინო ჯანგირაშვილი:
ახლა სოციალურად დაუცველთა ბაზის წმენდა დაიწყეს. რეჟიმის ყველა ნაბიჯი ფულის დაზოგვაზეა გათვლილი. ეგ არის ამათი მთავარი ტკივილი. მუქთამჭამელა წვრილფეხა ქოცებო, დამთავრდა ის დრო, თქვენი მოსყიდვა რომ რამედ უღირდათ.
“სოცდაუცველთა ბაზაში რეგისტრირებულები არიან ოჯახები, რომელთაც ერთი წლის მანძილზე შეძენილი აქვთ რამდენიმე ათიათას ლარიანი რამდენიმე ავტომანქანა” – სარჯველაძე
The post “სოციალურად დაუცველთა ბაზის წმენდა დაიწყეს” – ჯანგირაშვილი appeared first on .