შსს-ს თანამშრომელმა პირად ავტომობილში, იარაღიდან გასროლით, თავის არეში სასიკვდილო ჭრილობა მიიყენა – “მომხდარს სავარაუდოდ წინ უძღოდა კონფლიქტი თანმხლებ პირთან” — Cnoba
GuriaNews სიახლე 20 Feb 2026, 05:51
მიგრაციის დეპარტამენტის თანამშრომელმა პირად ავტომობილში, საკუთრებაში არსებული ცეცხლსასროლი იარაღიდან გასროლით, თავის არეში სასიკვდილო ჭრილობა მიიყენა, რის შედეგადაც ის ადგილზე გარდაიცვალა, _ამის შესახებ ინფორმაციას შსს ავრცელებს. უწყების თანახმად, მომხდარს „სავარაუდოდ წინ უძღოდა, მის თანმხლებ პირთან, ყოფით ნიადაგზე კონფლიქტი“. “შინაგან საქმეთა სამინისტრო ღრმა მწუხარებას გამოთქვამს მიგრაციის დეპარტამენტის თანამშრომლის გარდაცვალების გამო, უსამძიმრებს დაღუპულის ოჯახსა და ახლობლებს. პირველადი ინფორმაციით, […] The post შსს-ს თანამშრომელმა პირად ავტომობილში, იარაღიდან გასროლით, თავის არეში სასიკვდილო ჭრილობა მიიყენა – “მომხდარს სავარაუდოდ წინ უძღოდა კონფლიქტი თანმხლებ პირთან” appeared first on გურია ნიუსი.
მიგრაციის დეპარტამენტის თანამშრომელმა პირად ავტომობილში, საკუთრებაში არსებული ცეცხლსასროლი იარაღიდან გასროლით, თავის არეში სასიკვდილო ჭრილობა მიიყენა, რის შედეგადაც ის ადგილზე გარდაიცვალა, _ამის შესახებ ინფორმაციას შსს ავრცელებს.
უწყების თანახმად, მომხდარს „სავარაუდოდ წინ უძღოდა, მის თანმხლებ პირთან, ყოფით ნიადაგზე კონფლიქტი“.
“შინაგან საქმეთა სამინისტრო ღრმა მწუხარებას გამოთქვამს მიგრაციის დეპარტამენტის თანამშრომლის გარდაცვალების გამო, უსამძიმრებს დაღუპულის ოჯახსა და ახლობლებს.
პირველადი ინფორმაციით, მიმდინარე წლის 19 თებერვალს, ორთაჭალის მიმდებარე ტერიტორიაზე, მიგრაციის დეპარტამენტის თანამშრომელმა პირად ავტომობილში, საკუთრებაში არსებული ცეცხლსასროლი იარაღიდან გასროლით, თავის არეში სასიკვდილო ჭრილობა მიიყენა, რის შედეგადაც ის ადგილზე გარდაიცვალა. მომხდარს სავარაუდოდ წინ უძღოდა, მის თანმხლებ პირთან, ყოფით ნიადაგზე კონფლიქტი”, – ნათქვამია ინფორმაციაში.
საქართველოს პროკურატურამ გამოძიება სისხლის სამართლის კოდექსის 115-ე მუხლით დაიწყო.
The post შსს-ს თანამშრომელმა პირად ავტომობილში, იარაღიდან გასროლით, თავის არეში სასიკვდილო ჭრილობა მიიყენა – “მომხდარს სავარაუდოდ წინ უძღოდა კონფლიქტი თანმხლებ პირთან” appeared first on გურია ნიუსი.