გურჯაანის მუნიციპალიტეტში სამი ადამიანი დაიწვა, მათგან ორი არასრულწლოვანია — Cnoba
GuriaNews სიახლე 22 Feb 2026, 07:43
უბედური შემთხვევა სოფელ მელაანში, გვიან ღამით მოხდა. ადგილობრივების თქმით, ჰონდას მარკის ავტომანქანა, რომელშიც 5 ადამიანი იმყოფებოდა, შეჯახების შედეგად ამობრუნდა და ცეცხლი გაუჩნდა. ალმოდებული ავტომობილიდან გადმოსვლა ორმა შეძლო, სამი კი დაიწვა. მათ შორის ერთი ბიჭი და ორი გოგოა. ადგილზე მობილიზებული იყო სასწრაფო-სამედიცინო დახმარების ბრიგადა, სამაშველო სამსახურისა და პოლიციის ეკიპაჟები. სამართალდამცავები მომხდარის დეტალებს სწავლობენ. The post გურჯაანის მუნიციპალიტეტში სამი ადამიანი დაიწვა, მათგან ორი არასრულწლოვანია appeared first on გურია ნიუსი.
უბედური შემთხვევა სოფელ მელაანში, გვიან ღამით მოხდა.
ადგილობრივების თქმით, ჰონდას მარკის ავტომანქანა, რომელშიც 5 ადამიანი იმყოფებოდა, შეჯახების შედეგად ამობრუნდა და ცეცხლი გაუჩნდა.
ალმოდებული ავტომობილიდან გადმოსვლა ორმა შეძლო, სამი კი დაიწვა. მათ შორის ერთი ბიჭი და ორი გოგოა. ადგილზე მობილიზებული იყო სასწრაფო-სამედიცინო დახმარების ბრიგადა, სამაშველო სამსახურისა და პოლიციის ეკიპაჟები.
სამართალდამცავები მომხდარის დეტალებს სწავლობენ.
The post გურჯაანის მუნიციპალიტეტში სამი ადამიანი დაიწვა, მათგან ორი არასრულწლოვანია appeared first on გურია ნიუსი.