როდიდან დაიწყება საგაზაფხულო არდადეგები სკოლებში — Cnoba
GuriaNews სიახლე 22 Feb 2026, 07:48
განათლების სამინისტროს მიერ გამოქვეყნებული სასწავლო კალენდრის მიხედვით, საგაზაფხულო არდადეგები სკოლებში 8 მარტიდან 14 მარტამდე გაგრძელდება. მეორე სემესტრში საგაზაფხულო არდადეგების გარდა ასევე ოფიციალური დასვენების დღეებია: 3 მარტი – დედის დღე, 8 მარტი – ქალთა დღე, 9 მაისი – გამარჯვების დღე, 12 მაისი – ანდრია პირველწლოდებული დღე, 17 მაისი – ოჯახის სიწმინდის დღე, 26 – საქართველოს დამოუკიდებლობის […] The post როდიდან დაიწყება საგაზაფხულო არდადეგები სკოლებში appeared first on გურია ნიუსი.
განათლების სამინისტროს მიერ გამოქვეყნებული სასწავლო კალენდრის მიხედვით, საგაზაფხულო არდადეგები სკოლებში 8 მარტიდან 14 მარტამდე გაგრძელდება.
მეორე სემესტრში საგაზაფხულო არდადეგების გარდა ასევე  ოფიციალური დასვენების დღეებია: 3 მარტი – დედის დღე, 8 მარტი – ქალთა დღე, 9 მაისი – გამარჯვების დღე, 12 მაისი – ანდრია პირველწლოდებული დღე, 17 მაისი – ოჯახის სიწმინდის დღე, 26 – საქართველოს დამოუკიდებლობის დღე.
The post როდიდან დაიწყება საგაზაფხულო არდადეგები სკოლებში appeared first on გურია ნიუსი.