ავტოსაგზაო შემთხვევის შედეგად მოტოციკლის მძღოლი დაშავდა — Cnoba
GuriaNews სიახლე 21 Feb 2026, 13:17
“ქართლის ამბების” ინფორმაციით, კასპი – მეტეხის გზაზე მოძრაობისას მოტოციკლის მძღოლი დაშავდა. როგორც თვითმხილველები აცხადებენ, ავარიის მიზეზი ორმოები გახდა. მძღოლის დასახმარებლად სასწრაფო სამედიცინო დახმარების ბრიგადა გამოიძახეს. ,,როცა ამხელა ორმოებია, სულ რომ ნელა მიდიოდე, მოტოციკლით მაინც დაიმტვრები” – წერს მოქალაქე. შსს-ს პრესსამსახურში გვითხრეს, რომ ფაქტზე დაიწყი ადმინისტრაციული წარმოება. ავტოსაგზაო შემთხვევის დროს, სხვა სატრანსპორტო საშუალება არ ფიგურირებს. კასპი […] The post ავტოსაგზაო შემთხვევის შედეგად მოტოციკლის მძღოლი დაშავდა appeared first on გურია ნიუსი.
“ქართლის ამბების” ინფორმაციით, კასპი – მეტეხის გზაზე მოძრაობისას მოტოციკლის მძღოლი დაშავდა.
როგორც თვითმხილველები აცხადებენ, ავარიის მიზეზი ორმოები გახდა. მძღოლის დასახმარებლად სასწრაფო სამედიცინო დახმარების ბრიგადა გამოიძახეს.
,,როცა ამხელა ორმოებია, სულ რომ ნელა მიდიოდე, მოტოციკლით მაინც დაიმტვრები” – წერს მოქალაქე.
შსს-ს პრესსამსახურში გვითხრეს, რომ ფაქტზე დაიწყი ადმინისტრაციული წარმოება. ავტოსაგზაო შემთხვევის დროს, სხვა სატრანსპორტო საშუალება არ ფიგურირებს.
კასპი – მეტეხის გზის რეაბილიტაცია მრავალჯერ დაანონსდა. 2022 წლიდან ორი ტენდერიც გამოცხადდა, თუმცა უშედეგოდ. ,,იამები” კასპიცემენტის ქარხნის მანქანების მოძრაობის შედეგად გაჩნდა.
The post ავტოსაგზაო შემთხვევის შედეგად მოტოციკლის მძღოლი დაშავდა appeared first on გურია ნიუსი.