ეზოდან მოპედი მოიპარეს — Cnoba
GuriaNews სიახლე 20 Feb 2026, 11:37
„აჭარა თაიმსის“ ინფორმაციით, ხელვაჩაურში, სოფელ კაპრეშუმში, მოპედის ქურდობის ფაქტი დაფიქსირდა. შემთხვევა ეკომიგრანტების საცხოვრებელი კორპუსის ეზოში მოხდა, სადაც ადგილობრივების ინფორმაციით, რამდენიმე თვეა გარეგანათების სისტემა არ ფუნქციონირებს და ტერიტორია სრულად ჩაბნელებულია. მოსახლეობა ამბობს, რომ აღნიშნულ ეზოში ქურდობის ეს უკვე მეორე შემთხვევაა. ფაქტზე გამოძიება საქართველოს სისხლის სამართლის კოდექსის 177-ე მუხლით მიმდინარეობს. The post ეზოდან მოპედი მოიპარეს appeared first on გურია ნიუსი.
„აჭარა თაიმსის“ ინფორმაციით, ხელვაჩაურში, სოფელ კაპრეშუმში, მოპედის ქურდობის ფაქტი დაფიქსირდა.
შემთხვევა ეკომიგრანტების საცხოვრებელი კორპუსის ეზოში მოხდა, სადაც ადგილობრივების ინფორმაციით, რამდენიმე თვეა გარეგანათების სისტემა არ ფუნქციონირებს და ტერიტორია სრულად ჩაბნელებულია.
მოსახლეობა ამბობს, რომ აღნიშნულ ეზოში ქურდობის ეს უკვე მეორე შემთხვევაა. ფაქტზე გამოძიება საქართველოს სისხლის სამართლის კოდექსის 177-ე მუხლით მიმდინარეობს.
The post ეზოდან მოპედი მოიპარეს appeared first on გურია ნიუსი.