პოლიკლინიკა მესამედ გაქურდეს – თბილისი, 2026 წელი — Cnoba
Alia სიახლე 19 Feb 2026, 13:13
ლილოს პოლიკლინიკა გაქურდეს – წაღებულია სამედიცინო აპარატურა და კომპიუტერული ტექნიკა. როგორც თანამშრომლები ყვებიან, დილით სამსახურში მისულებს სათვალთვალო კამერები გათიშული დახვდათ, სადენები ჩაჭერილი, ხოლო, ექიმების ოთახები – გაძარცვული. როგორც კლინიკის დირექტორი “პირველებთან ამბობს: “მეორე სართულის ფანჯრიდან არიან გადასულები. წაღებულია კომპიუტერები, ლეპტოპები, აპარატურა. ეს გახლავთ პოლიკლინიკა, რომელიც ემსახურება სადღაც 7000-მდე ბენეფიციარს, რომელთაგან უმეტესობა არის სოციალურად დაუცველი. მუშაობენ […] The post პოლიკლინიკა მესამედ გაქურდეს – თბილისი, 2026 წელი appeared first on .
ლილოს პოლიკლინიკა გაქურდეს – წაღებულია სამედიცინო აპარატურა და კომპიუტერული ტექნიკა. როგორც თანამშრომლები ყვებიან, დილით სამსახურში მისულებს  სათვალთვალო კამერები გათიშული დახვდათ, სადენები ჩაჭერილი, ხოლო, ექიმების ოთახები – გაძარცვული.
როგორც კლინიკის დირექტორი “პირველებთან ამბობს:
“მეორე სართულის ფანჯრიდან არიან გადასულები. წაღებულია კომპიუტერები, ლეპტოპები, აპარატურა. ეს გახლავთ პოლიკლინიკა, რომელიც ემსახურება სადღაც 7000-მდე ბენეფიციარს, რომელთაგან უმეტესობა არის სოციალურად დაუცველი. მუშაობენ ექსპერტ-კრიმინალისტები. ეს არის მესამე ძარცვა. ძალიან დიდი ზარალია ჩვენთვის. კამერები გადაჭრილია”, – ამბობს კლინიკის დირექტორი.
The post პოლიკლინიკა მესამედ გაქურდეს – თბილისი, 2026 წელი appeared first on .