“უმძიმესი ტრაგედია დატრიალდა… გარდაცვლილებს შორის ორი არასრულწლოვანია… ნათესავები არიან” — Cnoba
GuriaNews სიახლე 22 Feb 2026, 08:39
გურჯაანის მუნიციპალიტეტში მომხდარ ავარიაზე „გურია ნიუსისთვის“ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი. როგორც ირკვევა, გარდაცვლილები ნათესავები არიან. „გურია ნიუსი“ მელაანში მერის წარმომადგენელს ესაუბრა. შალვა იმერლიშვილის თქმით, გარდაცვლილთა შორის ორი არასრულწლოვანია. „უმძიმესი ტრაგედია დატრიალდა… საუბარი ძალიან მიჭირს. ერთმანეთის ნათესავები არიან. როგორც ვიცი, მანქანა გადაბრუნდა და, სავარაუდოდ, ცეცხლი გაუჩნდა,“ _ ამბობს „გურია ნიუსთან“ შალვა იმერლიშვილი. შეგახსენებთ, ავარია გვიან ღამით […] The post “უმძიმესი ტრაგედია დატრიალდა… გარდაცვლილებს შორის ორი არასრულწლოვანია… ნათესავები არიან” appeared first on გურია ნიუსი.
გურჯაანის მუნიციპალიტეტში მომხდარ ავარიაზე „გურია ნიუსისთვის“ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი.
როგორც ირკვევა, გარდაცვლილები ნათესავები არიან.
„გურია ნიუსი“ მელაანში მერის წარმომადგენელს ესაუბრა. შალვა იმერლიშვილის თქმით, გარდაცვლილთა შორის ორი არასრულწლოვანია.
„უმძიმესი ტრაგედია დატრიალდა… საუბარი ძალიან მიჭირს. ერთმანეთის ნათესავები არიან. როგორც ვიცი, მანქანა გადაბრუნდა და, სავარაუდოდ, ცეცხლი გაუჩნდა,“ _ ამბობს „გურია ნიუსთან“ შალვა იმერლიშვილი.
შეგახსენებთ, ავარია გვიან ღამით მოხდა. მომხდარ ფაქტზე გამოძიება სსკ-ის 276-ე მუხლით დაიწყო.
The post “უმძიმესი ტრაგედია დატრიალდა… გარდაცვლილებს შორის ორი არასრულწლოვანია… ნათესავები არიან” appeared first on გურია ნიუსი.