დები მუზები მიმართვას ავრცელებენ — Cnoba
elNews სიახლე 21 Feb 2026, 20:06
დები მუზები მიმართვას „ინსტაგრამ სთორიში“ ავრცელებენ. „ჩვენო ძვირფასო გულშემატკივრებო. ჩვენ ვიცით ვინ არის ნამდვილი გამარჯვებული… არ იდარდოთ, მთავარია ჩვენს ერთმანეთი შევიძინეთ. ეს არის თქვენიც და ჩვენიც საერთო გამარჯვება, ძალიან ძალიან გვიყვარხართ. უღრმესი მადლობა, რომ იყავით ჩვენს გვერდით. ეს სამი თვე თქვენ იყავით და ხართ ჩვენი მამოძრავებელი ძალა. ჩვენი ფრთები, რომლებითაც დავფრინავთ და ჩვენი ზღვა სიყვარული, … დები მუზები მიმართვას ავრცელებენ Read More » The post დები მუზები მიმართვას ავრცელებენ appeared first on elNews.ge.
დები მუზები მიმართვას „ინსტაგრამ სთორიში“ ავრცელებენ.
„ჩვენო ძვირფასო გულშემატკივრებო. ჩვენ ვიცით ვინ არის ნამდვილი გამარჯვებული… არ იდარდოთ, მთავარია ჩვენს ერთმანეთი შევიძინეთ. ეს არის თქვენიც და ჩვენიც საერთო გამარჯვება, ძალიან ძალიან გვიყვარხართ. უღრმესი მადლობა, რომ იყავით ჩვენს გვერდით. ეს სამი თვე თქვენ იყავით და ხართ ჩვენი მამოძრავებელი ძალა. ჩვენი ფრთები, რომლებითაც დავფრინავთ და ჩვენი ზღვა სიყვარული, თქვენ სიყვარულში გვაბანავეთ და ეს არის ყველაზე მთავარი. ფინალით არაფერი არ მთავრდება, ახლა იწყება ყველაფერი…“, – ამბობენ დემი მუზები.
The post დები მუზები მიმართვას ავრცელებენ appeared first on elNews.ge.