ბაჩო ოდიშარია: ვასო აბაშიძის სახელმწიფო თეატრიდან ისეთი მსახიობები წავიდნენ, გაჯანსაღდა გარემო და მგონი დროა, დავიწყოთ მანდ სიარული — Cnoba
News.ge სიახლე 21 Feb 2026, 17:40
„ვასო აბაშიძის სახელმწიფო თეატრიდან ისეთი მსახიობები წავიდნენ, გაჯანსაღდა გარემო და მგონი დროა, დავიწყოთ მანდ სიარული“, – წერს კინოცენტრის ფილმწარმოების დეპარტამენტის უფროსი, ბაჩო ოდიშარია. ცნობისათვის, “დღეიდან აღარ ვარ ვასო აბაშიძის სახელობის მუსიკალური კომედიისა და დრამის პროფესიული სახელმწიფო თეატრის მსახიობი. თავისუფლება ანდროს! თავისუფლება რეჟიმის ტყვეებს!.” – ვკითხულობთ მსახიობების განცხადებებში.
ვასო აბაშიძის სახელმწიფო თეატრიდან ისეთი მსახიობები წავიდნენ, გაჯანსაღდა გარემო და მგონი დროა, დავიწყოთ მანდ სიარული“, – წერს კინოცენტრის ფილმწარმოების დეპარტამენტის უფროსი, ბაჩო ოდიშარია.
ცნობისათვის, “დღეიდან აღარ ვარ ვასო აბაშიძის სახელობის მუსიკალური კომედიისა და დრამის პროფესიული სახელმწიფო თეატრის მსახიობი.
თავისუფლება ანდროს! თავისუფლება რეჟიმის ტყვეებს!.” – ვკითხულობთ მსახიობების განცხადებებში.