რა თქვა ხატია წერეთელმა ციხიდან გათავისუფლების შემდეგ — Cnoba
elNews სიახლე 20 Feb 2026, 16:01
ხატია წერეთელი საპროცესო შეთანხმების საფუძველზე გაათავისუფლეს. არსებული ინფორმაციით, წერეთელმა სრულად აღიარა ბრალი და ითანამშრომლა გამოძებასთან, რის შემდეგაც მას საპროცესო შეთანხმება გაუფორმდა. ხატია წერეთელი და კიდევ 11 პირი 27 აგვისტოს დააკავეს და პროსტიტუციის ხელშეწყობის ფაქტზე, აღკვეთის ღონისძიების სახით პატიმრობა აგვისტოში შეეფარდათ. ციხიდან გამოსვლის შემდეგ წერეთელმა სატელევიზიო კომენტარში თქვა, რომ გადაწყვეტილება სამართლიანი. „ველოდი თავისუფლებას, ძაან მინიმალურად, მაგრამ … რა თქვა ხატია წერეთელმა ციხიდან გათავისუფლების შემდეგ Read More » The post რა თქვა ხატია წერეთელმა ციხიდან გათავისუფლების შემდეგ appeared first on elNews.ge.
ხატია წერეთელი საპროცესო შეთანხმების საფუძველზე გაათავისუფლეს. არსებული ინფორმაციით, წერეთელმა სრულად აღიარა ბრალი და ითანამშრომლა გამოძებასთან, რის შემდეგაც მას საპროცესო შეთანხმება გაუფორმდა.
ხატია წერეთელი და კიდევ 11 პირი 27 აგვისტოს დააკავეს და პროსტიტუციის ხელშეწყობის ფაქტზე, აღკვეთის ღონისძიების სახით პატიმრობა აგვისტოში შეეფარდათ.
ციხიდან გამოსვლის შემდეგ წერეთელმა სატელევიზიო კომენტარში თქვა, რომ გადაწყვეტილება სამართლიანი.
„ველოდი თავისუფლებას, ძაან მინიმალურად, მაგრამ მე ვფიქრობ, რომ სამართლიანი გადაწყვეტილება მიიღეს“
The post რა თქვა ხატია წერეთელმა ციხიდან გათავისუფლების შემდეგ appeared first on elNews.ge.