23 თებერვლამდე უნალექო ამინდი შენარჩუნდება — Cnoba
Knews სიახლე 20 Feb 2026, 09:37
knews.ge 23 თებერვლამდე უნალექო ამინდი შენარჩუნდება 21-22 თებერვალს საქართველოში შედარებით თბილი და უმეტესად უნალექო ამინდია მოსალოდნელი, ხოლო 23 თებერვალს გაწვიმდება. ინფორმაციას ამის შესახებ გარემოს ეროვნული სააგენტო The post 23 თებერვლამდე უნალექო ამინდი შენარჩუნდება appeared first on knews.ge.
23 თებერვლამდე უნალექო ამინდი შენარჩუნდება
21-22 თებერვალს საქართველოში შედარებით თბილი და უმეტესად უნალექო ამინდია მოსალოდნელი, ხოლო 23 თებერვალს გაწვიმდება. ინფორმაციას ამის შესახებ გარემოს ეროვნული სააგენტო ავრცელებს.
მათივე ცნობით, მაღალ მთაში ზოგან მოთოვს, ჰაერის ტემპერატურადაიკლებს.
კახეთში (საგარეჯო, თელავი, გურჯაანი, სიღნაღი, ლაგოდეხი, ყვარელი, ახმეტა, დედოფლისწყარო): 21 თებერვალს უნალექო ამინდი იქნება, ხოლო 22-23 თებერვალს ზოგან წვიმაა მოსალოდნელი. ჰაერის ტემპერატურა დღისით +14, +16 გრადუსი დაფიქსირდება.
აღმოსავლეთ საქართველოს მაღალმთიან რაიონებში (ომალო): 21 თებერვალს უნალექო ამინდი იქნება, ხოლო 22-23 თებერვალს ზოგან მოთოვს. ჰაერის ტემპერატურა დღისით +4, +6 გრადუსი დაფიქსირდება”,- ნათქვამია ინფორმაციაში..
The post 23 თებერვლამდე უნალექო ამინდი შენარჩუნდება appeared first on knews.ge.