პოლიციის მობილიზებაა თბილისის საქალაქო სასამართლოს ეზოსა და მიმდებარე ტერიტორიაზე — Cnoba
News.ge სიახლე 20 Feb 2026, 07:48
თბილისის საქალაქო სასამართლოში პოლიციის განსაკუთრებული მობილიზებაა. ადგილზე იმყოფებიან, როგორც საპატრულო, ასევე კრიმინალური პოლიციის დანაყოფები ხელმძღვანელ პირებთან ერთად. დღეს ლევან ჯანგველაძის შეკვეთით ანგარებით მკვლელობის ორგანიზებაში ბრალდებულების, ძმებ მიქაძეებისა და გიორგი ჯოხაძის სასამართლო პროცესი უნდა გაიმართოს. ჯანგველაძის მკვლელობის საქმის ბოლო სამი სასამართლო პროცესის პარალელურად, სასამართლოს ეზოში ადგილი ჰქონდა ფიზიკურ დაპირისპირებას.
თბილისის საქალაქო სასამართლოში პოლიციის განსაკუთრებული მობილიზებაა. ადგილზე იმყოფებიან, როგორც საპატრულო, ასევე კრიმინალური პოლიციის დანაყოფები ხელმძღვანელ პირებთან ერთად.
დღეს ლევან ჯანგველაძის შეკვეთით ანგარებით მკვლელობის ორგანიზებაში ბრალდებულების, ძმებ მიქაძეებისა და გიორგი ჯოხაძის სასამართლო პროცესი უნდა გაიმართოს. ჯანგველაძის მკვლელობის საქმის ბოლო სამი სასამართლო პროცესის პარალელურად, სასამართლოს ეზოში ადგილი ჰქონდა ფიზიკურ დაპირისპირებას.